odzież damska xxl
Odzież damska plus size

Odzież damska xxl dla blondynek

Odzież damska xxl taka sama, a jednak inna

Mogłoby się wydawać, że wybierając odzież wystarczy sugerować się odpowiednim rozmiarem. Niestety, tak postępując, niektóre panie doznają rozczarowania po dokonanym zakupie. Okazuje się bowiem, że modne dresy damskie nie zawsze wyglądają na nich tak samo korzystnie, jak na koleżankach. Nasuwa się pytanie z czego to wynika? Wydaje się, że rozmiar i budowa ciała jest zbliżona, a jednak efekt zdecydowanie inny. Jak się okazuje, podobne sytuacje zdarzają się kiedy zamawiamy sukienki 2xl z katalogu. Można powiedzieć, że jest to analogiczna sytuacja, która miała miejsce w przypadku poleganiu na wyglądzie koleżanek. Klientki często nie są w stanie zrozumieć dlaczego nie olśniewają w danej kreacji, tak jak na zaprezentowanym obrazku. Badania pokazują, że większość kobiet tłumaczy owo zjawisko, zastosowaniem obróbki komputerowej. Nie potrafią jednak wytłumaczyć, dlaczego ich koleżanki wyglądają od nich lepiej, kiedy odzież damska xxl, którą przymierzają jest dokładnie taka sama.

Kolor ubrań, a kolor włosów

Eksperci zajmujący się stylizacją, mają prostą odpowiedź. Chodzi mianowicie o kolor włosów. Wspomniane wyżej badania były prowadzone na próbie kobiet o blond włosach. Jest rzeczą interesującą, że nie wszystkie blondynki wyglądały równie dobrze w tych samych ubraniach. Tutaj kluczowe są niuanse, jak odcień danego blondu – przekonują styliści. Utarło się bowiem przekonanie, że wszystkie blondynki doskonale będą się prezentować wybierając sukienki damskie xxl w kolorze różu. Jest do jednak zbyt duże uogólnienie. Warto podkreślić, że w intensywnym odcieniu tego koloru lepiej jednak wyglądają panie o ciepłym odcieniu blondu i karnacji. Natomiast posiadaczki mroźnego blondu, powinny pomyśleć o wersji pudrowej różu. Według stylistów często w takiej sytuacji, pojawiają się głosy niezadowolenia kobiet.

Jak rozpoznać odcień blondu?

Głównym problemem jest, jak jednoznacznie stwierdzić, czy posiada się ciepły, bądź zimny blond? Specjaliści mają tutaj prosty trik, aby dobrać komplet dresowy we właściwym odcieniu. Wystarczy przed lustrem przymierzyć dwie bluzki – różową oraz brzoskwiniową. Jeżeli zdecydowanie lepiej wyglądamy w bluzce brzoskwiniowej, będzie to świadczyć o ciepłej karnacji i takim też odcieniu blondu. Analogiczna sytuacja będzie w przypadku różu oraz chłodnej karnacji. Niezależnie jednak od typu karnacji, blondynki na ogół bardzo szykownie prezentują się w błękitach. Jest to kolor obok różu najczęściej im dedykowany.